Vitajte na stránke fczehna.wbl.sk v sekcii Sezóna 2011/2012

Úpravu tohto bloku zahájite dvojklikom...

6. 11. 2011              Žehňa : M. Šariš     1 : 9 (0:2)gól: M. Dospiva

niečo o zápase:     H O T O V Á    K A T A S T R Ó F A

30. 10. 2011           Žehňa : Brezovica     2 : 0 (1:0)góly: L. Straka, R. Ševčovič

zostava:  P. Horváth - V. Dranga, M. Dospiva, M. Zábava, J. Chovanec(70.min. A. Uhrin) - A. Ševčovič, R. Fialka, E. Ševčovič, M. Ferko - L. Straka(65.min. R. Baňas), R. Ševčovič

náhradníci: R. Baňas, A. Uhrin, A. Čonka

niečo o zápase: Brezovica prišla s veľmi mladým, ale behavým mužstvom. A dokonca aj bez svojho kapitána a strelca v jednej osobe V. Sudimáka, ktorý ostal na lavičke náhradníkov. Preto sme mali uľahčenú úlohu. Vedeli sme, že tento zápas musíme zvládnuť a od začiatku sme hrali veľmi ofenzívne. Po niekoľkých nevyužitých šanciach sa presadil L. Straka, keď si pekne prebral centrovanú loptu a okolo brankára skóroval. Hostí sme nepustili takmer k ničomu, keďže výborne zahrala obrana. Naše víťazstvo poistil v druhom polčase R. Ševčovič.

23. 10. 2011         Jarovnice : Žehňa     3 : 2  (1:1)góly: M. Ferko, R. Baňas

zostava: J. Margita - P. Čonka, M. Dospiva, M. Zábava, J. Chovanec - A. Uhrin, R. Fialka, E. Ševčovič, M. Ferko - R. Baňas, R. Ševčovič

náhradníci: A. Čonka

niečo o zápase: K súperovi sme cestovali v značne oklieštenej zostave keď nám chýbalo až šesť hráčov. Hneď na začiatku sme inkasovali, keď domáci útočník si spracoval loptu rukou a skóroval. To nás vyburcovalo a začali sme si vytvárať príležitosti. Po krásnej prihrávke R. Ševčoviča premenil svoj samostatný nájazd M. Ferko a bolo vyrovnané. Do konca polčasu sme sa už nepresadili. Hneď v úvode druhého polčasu po fatálnej chybe E. Ševčoviča domáci skórovali a znovu sme prehrávali. Nevzdávali sme sa a súpera sme pritlačili a vytvorili sme si niekoľko šancí, ktoré ale ostali nevyužité. Až prišla veĺká chvíľa R. Baňasa, ktorý po rohovom kope a odrazenej lopte z asi 30 metrov trafil parádne volejom a lopta od tyče skončila v sieti. Verili sme si a súpera sme nepustili z ich polovice. Tretí gól visel na vlásku, ale potvrdilo sa že futbal nemá logiku a v záverečných minútach sme po zbytočnej strate lopty R. Ševčoviča inkasovali tretí gól a domácim sme darovali tri body. Šťasný zápas pre domácich a nešťasný pre nás.

16. 10. 2011        Š. Sokolovce : Žehňa     1 : 0 (1:0)

zostava: J. Margita - V. Dranga, M. Zábava, L. Straka, J. Chovanec (80. min. R. Baňas) - A. Ševčovič, R. Fialka, E. Ševčovič, M. Ferko - R. Ševčovič - P. Čonka

náhradníci: M. Dospiva, R. Baňas, P. Horváth

niečo  o zápase: Cestovali sme k súperovi, ktorý má tiež najvyššie ambície, ale neišli sme tam s porazeneckou náladou. Od začiatku sme sa pustili do súpera bez rešpektu. V prvých desiatich minútach sme sa nepresadili v troch pološanciach. Hral sa obojstranne útočný futbal, ktorý sa divákom musel páčiť. Inkasovali sme asi v 30. minúte po chybe v obrane. V druhom polčase sme chceli s výsledkom niečo urobiť, ale asi priveľké chcenie nám bralo presnosť z kopačiek. Najmä po vylúčení domáceho hrajúceho trénera domáci zagresivneli svoju hru a zubami-nechtami a všetkými inými možnými spôsobmi ubránili jednogólové víťazstvo.

9. 10. 2011     Žehňa  : Chmin. Nová Ves     5 : 0 (3:0), góly: M. Ferko 2, J. Kostelník, A. Ševčovič, R. Ševčovič

zostava: J. Margita - V. Dranga, M. Zábava, P. Čonka, J. Chovanec (83. min. M. Dospiva) - A. Ševčovič, D. Galdun, E. Ševčovič, M. Ferko (75. min. A. Uhrin) - J. Kostelník (46. min. R. Baňas) - R. Ševčovič

náhradníci: R. Baňas, M. Dospiva, A. Uhrin)

niečo o zápase: Privítali sme súpera, ktorý má najvyššie ciele v súťaži a bojuje o najvyššiu priečku v tabuľke. Súper, ktorý má najlepšiu obranu v súťaži, ale u nás nepochodil, keď už v 25. minúte prehrával 3 : 0, keď sa postupne presadil M. Ferko 2 razy po prihrávkach R. Ševčoviča a J. Kostelníka a tretím gólom korunoval naše vedenie J. Kostelník. V druhom polčase aj keď sme prestriedali, súpera sme naďalej k ničomu nepustili a naďalej sme dobýjali ich bránku. V druhom polčase sa ešte presadili A. Ševčovič a R. Ševčovič. Súpera sme za celý zápas nepustili k ohrozeniu našej brány a presvedčili sme sa že tabuľkové postavenie nič neznamená a pri dodržiavaní taktických pokynov môžeme hrať s ktorýmkoľvek súperom. Za výkon v prvom polčase ďakujeme J. Kostelníkovi, ktorý si znova našiel čas aby za nás nastúpil. Za dnešný výkon si všetci hráči zaslúžia poďakovanie.

2. 10. 1011     Radatice : Žehňa    2 : 4 (0:0), góly: M. Ferko 2, R. Baňas, D. Galdun - 11m

zostava: J. Margita - V. Dranga (85. min. R. Dužda), L. Straka, M. Zábava, J. Chovanec - P. Horváth (46. min. R. Baňas), D. Galdun, E. Ševčovič, M. Ferko - A. Uhrin (70. min. M. Dospiva), R. Ševčovič

náhradníci: R. Baňas, M. Dospiva, R. Dužda, Z. Joščák, P. Ficko

niečo o zápase: Cestovali sme k súperovi, ktorý nezískal ešte ani bod a aj my sme chceli brať všetky tri. Celý prvý polčas sme súpera tlačili, vytvorili sme si šance, ale nedokázali sme ich premeniť. Stále nám chýbalo to povestné šťastie v zakončení alebo finálna prihrávka. Až po prestávke a po príchode R. Baňasa na ihrisko, ktorý rozdával jednu dobrú prihrávku za druhou, sme sa konečne dokázali aj strelecky prebudiť. Najprv sa presadil M. Ferko, ktorý po ideálnej prihrávke od R. Baňasa obišiel aj brankára, ktorý ho zastavil nedovoleným spôsobom a nariadenú penaltu bezpečne premenil D. Galdun. Potom začal úradovať rozhodca a odpískal nezmyselný pokutový kop, z ktorého domáci vyrovnali. My sme sa nevzdávali a naďalej sme súpera tlačili, z čoho pramenil náš druhý gól, ktorý dal M. Ferko. Hneď na to si rozhodca vymyslel druhý pokutový kop a domáci znova vyrovnali. Ale v Radaticiach odohral veľký zápas R. Baňas, ktorý prihrávkou, po ktorej sa znovu presadil M. Ferko a gólom z vlastnej dielne pečatil naše zaslúžené víťazstvo.

25. 9. 2011    Žehňa  :  Široké   1 : 0  (1:0), gól:  J. Kostelník

zostava:  Z. Joščák - V. Dranga, L. Straka, M. Zábava, J. Chovanec - E. Ševčovič, D. Galdun, P. Čonka, M. Ferko - J. Kostelník(46. min. A. Uhrin) - R. Ševčovič

náhradníci:  A. Uhrin,  P. Ficko

niečo o zápase:  Súper nás prekvapil hlavne tým, že pricestoval na zápas veľmi skoro keď na ihrisku ešte z domácich nikto nebol, ale aj  tak tá dlhá rozcvička im nepomohla.  Hneď od začiatku sme na súpera vybehli a už  do piatej minúty sme si vypracovali dve šance. V 6. minúte sa šikovne na ľavej strane uvoľnil M. Ferko a jeho pekný center na hranicu šestnástky krásne trafil pod brvno J. Kostelník. Celý prvý polčas sme súpera tlačili, ale šance sme už nepremenili (M. Ferko, R. Ševčovič, 2x E. Ševčovič). V druhom polčase sa obraz hry nezmenil, súpera sme nepustili do žiadnej šance. V Širokom môžu byť radi, že prehrali iba 1:0, keďže iba E. Ševčovič nepremenil štyri samostatné nájazdy. V zápase veľmi dobrej úrovne pekne dirigoval hru domácich v prvom polčase J. Kostelník a v tom druhom D. Galdun a R. Ševčovič. Po nevýraznom výkone P. Ficka v Ostrovanoch sa musel do brány postaviť nie veľmi doliečený Z. Joščák

18. 9. 2011    I. Ostrovany  :  Žehňa   4 : 2 (2:1), góly: E. Ševčovič, A. Ševčovič

zostava:  P. Ficko - L. Straka, M. Zábava, P. Čonka, M. Ferko - E. Ševčovič, D. Galdun, V. Dranga(80. min. A. Uhrin), M. Horváth(46. min. M. Dospiva) - A. Ševčovič, R. Ševčovič

náhradníci:  A. Uhrin, M. Dospiva, P. Horváth, R. Dužda

niečo o zápase:  Hneď na začiatku zápasu domáci hráč dvakrát zastavil našu sľubnú akciu rukou, za čo bol vylúčený. Nám to vôbec nepomohlo, pretože sme nevedeli podržať loptu v zálohe a veľa sme kazili. A keďže ani náš brankár nemal svoj deň, domáci vyťažili z minima maximum. Veľmi rýchlo sme prehrávali 2:0. Do polčasu sa nám podarilo znížiť, keď po peknom centri A. Ševčoviča sa presadil E. Ševčovič. V druhom polčase sme chceli obrátiť zápas. Podarilo sa nám vyrovnať A. Ševčovičom ale množstvo ďalších šancí sme nevyužili . Domáci hrali na brejky a dva z nich aj premenili v 85. a 91. minúte. Bol to pre nás nešťastný zápas, po ktorom sme museli urobiť čistku v kádri, na čo doplatil M. Horváth preradením naspäť k dorastu.

11. 9. 2011   Žehňa : Sedlice   4 : 0 (1:0)góly: R. Ševčovič 2 , P. Čonka, D. Galdun z 11 m.

zostava:  P. Ficko - L. Straka, M. Zábava, P. Čonka, M. Ferko - M. Horváth, D. Galdun, J. Kostelník (85. min. R. Dužda), E. Ševčovič - R. Ševčovič - R. Baňas (75. min. P. Horváth)

náhradníci:   P. Horváth, R. Dužda

niečo o zápase:  V zápase, v ktorom sme zase nemohli počítať s A. Ševčovičom, J. Lukáčom, S. Pepichom, V. Drangom, J. Chovancom ale s navrátilcom D. Galdunom a narýchlo vybavenýmJ. Kostelníkom sme si od začiatku verili. Vytvorili sme si niekoľko šancí (E. Ševčovič 2x, M. Ferko 2x, M. Horváth), ktoré ostali nevyužité. Neujali sa ani strely R. Ševčoviča, J. Kostelníka a R. Baňasa. Už keď sme si mysleli že bránka je zakliata, presadil sa peknou strelou do šibenice R. Ševčovič. V druhom polčase už súper pôsobil odovzdane a nedokázal nám vzdorovať. Postupne inkasoval ďalšie góly z kopačiek R. Ševčoviča, P. Čonku a D. Galduna. V tomto zápase ktorý kľudne mohol skončiť aj dvociferným výsledkom sme zase nevyužili množstvo šancí. Pred peknou diváckou návštevou (150 divákov) sme predviedli vydarenú hru, ktorú výborne režíroval v strede zálohy hrajúci J. Kostelník a D. Galdun. Verím, že zranení hráči sa už budú uzdravovať a sila mužstva pôjde hore. Dúfam, že to potvrdíme už v najbližšom zápase v Ostrovanoch. Geneva do toho!!!!

4. 9. 2011  Kapušany : Žehňa   5 : 1  (2:1)gól:  E. Ševčovič

zostava:  P. Ficko - L. Straka, V. Dranga, M. zábava (75. min. R. Baňas), M. Ferko - M. Horváth, E. Ševčovič, P. Čonka, P. Horváth - R. Ševčovič - A. Ševčovič (10. min. R. Dužda)

náhradníci: R. Baňas, R. Dužda

niečo o zápase:  Na výborne pripravenom ihrisku a za pekného počasia sa hral obojstranne pekný zápas. Ako je už u nás zvykom, hneď na začiatku sa nám zranil A. Ševčovič a naše útočné plány sme museli zmeniť. Prvý gól sme inkasovali v 20.tej minúte, keď ľahkú strelu z 25 metrov náš brankár asi podcenil a tá skončila v stieti. Druhý gól sme dostali po nedorozumení našich stopérov, keď obidvaja zaváhali s odkopom a domáci útočník samostatný nájazd premenil. Hneď na to sa nám podarilo vyrovnať, keď priamo z rohu sa presadil strelou k bližšej tyči E. Ševčovič. Do druhého polčasu sme nastúpili s odhodlaním čím skôr vyrovnať. Do 75. tej minúty sme domácich tlačili, vypracovali sme si štyri gólové šance, ale ani jednu sme nepremenili. Potvrdilo sa "nedáš - dostaneš" a domáci z minima vyťažili maximum a do konca nám dali ešte tri góly - po tečovanej strele, z penalty a z pološance. Zápas sme už dohrávali s nechuťou.

1. 9. 2011      Jakubovany : Žehňa    2 : 1  (0:0)gól: P. Čonka

zostava:  P. Ficko - L. Straka, P. Čonka, M. Zábava, J. Chovanec (78. min. R. Baňas) - R. Ševčovič, E. Ševčovič, V. Dranga, M. Ferko - J. Lukáč (3. min. P. Horváth, 46. min. M. Horváth) - A. Ševčovič

náhradníci: R. Baňas, M. Horváth, P. Horváth

niečo o zápase: Hneď v prvej minúte sa nám zranil J. Lukáč a museli sme striedať. Od začiatku zápasu sa útoky prelievali z jednej strany na druhú. Góly mohli dať aj domáci aj hostia, ale strelci mali vychýlené mušky. A preto sa do šatní odchádzalo za bezgólového stavu. Druhý polčas sa začal nervózne, na čo doplatil vylúčením domáci hráč. Asi o dve minúty na to sme inkasovali po štandardke domácich. Od tohto momentu sme súpera pritlačili, ale gól nie a nie prísť. Keď v týchto chvíľach domácich držal nad vodou ich brankár ktorý čaroval. Vyrovnať sa nám podarilo asi v 80. tej minúte, keď sa po akcii na jeden dotyk presadil P. Čonka. Súpera sme tlačili a najmä po pekných prihrávkach R. Baňasa mohol A. Ševčovič strhnúť víťazstvo na našu stranu. Už keď si každý myslel, že sa zápas skončí remízou, rozhodca podľahol tlaku domácich divákov a v nadstavenom čase odpískal vymyslený pokutový kop, ktorý domáci premenili. Z našej strany veľmi nešťastný zápas a nepomože nám ani to, že rozhodca bude potrestaný zastavením činnosti (po preskúmaní ŠTK rozhodca dostal trest na dva zápasy za nesprávne nariadený pokutový kop).

28. 8. 2011     Žehňa : Lipníky     2 : 1  (1:0)góly: J. Lukáč, R. Ševčovič - 11m.

zostava:  P. Ficko - V. Dranga, M. Zábava, P. Čonka, L. Straka (70. min. J. Chovanec) - P. Horváth, E. Ševčovič, R. Ševčovič, M. Ferko (80. min. R. Dužda) - J. Lukáč(75. min. R. Baňas) - A. Ševčovič

náhradníci: R. Baňas, J. Chovanec, R. Dužda

niečo o zápase: Po sérii troch prehier sme už potrebovali bodovať aby sme nezostali na chvoste tabuľky. Od začiatku sme súpera pritlačili a mali sme množstvo streleckých pokusov, ale vyťažili sme len jeden gól z kopačky J. Lukáča po peknej pätičke P. Horvátha. K súperovi sme boli až veľmi milosrdní. V druhom polčase po ruke hostí sme premenili pokutový kop (R. Ševčovič). Hostia znížili v nadstavenom čase takisto z penalty. Vybojovali sme veľmi dôležité tri body.

21. 8. 2011     Poloma : Žehňa   1 : 0 (0:0)

zostava:  P. Ficko - R. Baňas, M. Zábava(15. min. R. Dužda), V. Dranga, J. Lukáč - P. Čonka, E. Ševčovič - P. Horváth(85. min. D. Dziak), R. Ševčovič, M. Ferko - M. Horváth

náhradníci: R. Dužda, D. Dziak

žlté karty: R. Ševčovič

niečo o zápase: Keďže v mužstve máme hotový "lazaret", museli sme improvizovať a mnohí hráči hrali na postoch, na ktorých nikdy nehrali. Na poslednú chvíľu sa nám podarilo vybaviť brankára P. Ficka z Petrovan, v zápase nesklamal. Zo zápasu s Jakubovanami si navyše poranený členok odniesol L. Straka. Napriek tomu v akej zostave sme nastúpili sme súpera od začiatku pritlačili a už v 20. minúte mohlo byť kľudne 0:3. Ale keďže najväčší problém nám robí koncovka, neviem kedy strelíme prvý gól. Gól sme inkasovali asi v 70. minúte a aj keď sme si do konca zápasu vypracovali niekoľko príležitostí, stav sa už nezmenil. Už si pripadáme ako keby sme boli prekliatí, lebo aj v tomto zápase sa nám zranil ďalší hráč M. Zábava (svalové zranenie). Už ani neviem či na domáci zápas bude mať kto nastúpiť. Možno ôsmi..... Momentálne nám chýbajú siedmi hráči.

14. 8. 2011    Žehňa : Jakubovany  0 : 2  (0:0)

zostava: Z. Joščák - V. Dranga, M. Zábava, L. Straka - M. Ferko, R. Ševčovič, P. Horváth, E. Ševčovič - R. Baňas - J. Lukáč

niečo o zápase: Na tento zápas sme nastúpili iba desiati, keďže sme sužovaní zraneniami a pracovnými povinnosťami hráčov. Bol to vyrovnaný zápas, ale keďže nepremeníme ani tie najvyloženejšie gólové šance, nemôžme vyhrať. Súper skóroval asi v 65. minúte a museli sme otvoriť hru. Súpera sme pritlačili, ale nič sme z toho nevyťažili. Druhý gól sme inkasovali po rýchlom protiútoku. Smola sa nám lepí na päty, keďže sa nám zranil aj náš jediný brankár Z. Joščák a bez futbalu si bude musieť oddýchnuť 6 mesiacov. Po tomto zápase už ani neviem koľkí nastúpime na najbližší zápas.

7. 8. 2011    M. Šariš : Žehňa   3 : 0 (1:0)

zostava: Z. Joščák - L. Straka, P. Čonka, M. Zábava, V. Dranga - S. Pepich(65. min. J. Bely), M. Horváth(70. min. R. Baňas) - E. Ševčovič, R. Ševčovič, M. Ferko - J. Lukáč

náhradníci: J. Bely, R. Baňas

niečo o zápase:  V tomto zápase sme vôbec nepotvrdili dobrú formu z prípravných zápasov a hrali sme úplne niečo iné, čo sme celú prípravu trénovali. Úvod zápasu síce bol vyrovnaný,     ale po góle z penalty, ktorú domáci hráč na dvakrát premenil, sme začali hrať totálny chaos. V druhom polčase sme ešte dvakrát inkasovali po hrubých chybách v obrane. Šance, ktoré sme si vypracovali sme nevyužili. Domácich raz zachránila žrď. Zaslúžené víťazstvo Malého Šariša. V tomto zápase sa nám zranil S. Pepich a sezóna sa pre neho skončila (zlomená noha).

Pred sezónou 2011/2012 :

Príchody: P. Horváth (odchovanec), M. Zábava (návrat z hosťovania), M. Ferko (prestup z OFK Sim Raslavice), P. Ficko (hosťovanie z ŠK Petrovany), M. Horváth (dorast), J. Chovanec (dorast)

Odchody: S. Hurajt (ukončenie hosťovania), D. Keresteš (hosťovanie Kapušany), J. Bely (ukončenie aktívnej činnosti), R. Dupkala (ukončenie hosťovania), R. Fialka (pracovne v Grécku)

4. prípravný zápas

Žehňa : Ľubotice B    3:1 (1:0), góly: M. Horváth, E. Ševčovič, M. Ferko

zostava: R. Baňas (46.min. P. Horváth) - V. Dranga, M. Zábava, L. Straka, J. Chovanec - S. Pepich, J. Bely - E. Ševčovič, M. Horváth, M. Ferko - P. Horváth (46.min. R. Baňas)

náhradníci: nikto

3. prípravný zápas

Žehňa : Lipníky    5:0 (2:0), góly: R. Ševčovič - 2, E. Ševčovič, J. Lukáč, S. Pepich

zostava:  M. Novák - J. Chovanec, L. Straka, M. Zábava, V. Dranga - M. Ferko (70. min. J. Bely) , S. Pepich, D. Galdun, E. Ševčovič - R. Ševčovič - J. Lukáč (60. min. R. Baňas)

náhradníci:  R. Baňas, J. Bely, J. Kostelník

Niečo o zápase:   Na veľmi ťažkom teréne sme súpera od začiatku pritlačili na jeho polovicu a dostávali sme sa do gólových príležitostí. Súperovi sme vlastne nič nedovolili a hrali sme si svoju kombinačnú hru s rýchlym prechodom do útoku. Na skúšku prišiel brankár M. Novák (Kométa Prešov), ktorý však veľa práce ani nemal. Konečne sa v našej zostave objavil aj navrátilec z hosťovania M. Zábava. Konečne sme mali aj náhradníkov. Dúfam, že náš počet na zápasoch sa bude už len zvyšovať. Tešíme sa na ďalší prípravný zápas.

2. prípravný zápas

Nemcovce : Žehňa   0:3 (0:1), góly: M. Horváth - 2, R. Ševčovič

zostava: Z. Joščák - J. Chovanec, P. Čonka, S. Pepich, V. Dranga - J. Kostelník - M. Horváth, M. Ferko, R. Ševčovič, E. Ševčovič - R. Baňas

Niečo o zápase:  Na veľmi dobrom ihrisku sme od začiatku domácich prevýšili vo všetkých činnostiach. Hrali sme pekný kombinačný futbal na množstvo krátkych prihrávok. Našu hru výborne dirigoval špilmacher J. Kostelník, ktorý rozdával jednu peknú prihrávku za druhou. Domácich sme nepustili do vyloženej príležitosti, keď za celý zápas vystrelili iba raz do priestoru brány. Držanie lopty možno bolo aj 20:80. V zápase v ktorom nám chýbalo osem hráčov ( A. Ševčovič, S. Hurajt, L. Straka, J. Lukáč, J. Bely, M. Dospiva, M. Križ, D. Galdun) nastúpili aj dvaja dorastenci J. Chovanec a M. Horváth, ktorí sa predviedli veľmi dobrými výkonmi. Ďakujem celej jedenástke, že vydržala celý zápas bez striedania v takej horúčave.

1. prípravný zápas

Žehňa : Vyšná Šebastová    4:2 (1:1), góly: A. Ševčovič - 2, S. Hurajt, M. Ferko

zostava: R. Baňas - J. Lukáč, P. Čonka, V. Dranga, M. Ferko - J. Bely, S. Pepich, E. Ševčovič - A. Ševčovič, R. Ševčovič - S. Hurajt

náhradníci: M. Križ

niečo o zápase:  Zápas sa nakoniec uskutočnil v Žehni, pretože v Šebastovej mali silnú prietrž mračien. Na tento zápas sme sa po dvoch týždňoch ničnerobenia veľmi tešili. Od začiatku zápasu sme sa snažili hrať pekný kombinačný futbal. S vytváraním šancí sme problém nemali, ale premeniť ich na góly bol už problém. Po nevyužitých šanciach E. Ševčoviča a S. Hurajta sa peknou strelou pod brvno presadil A. Ševčovič. Dlho sme sa netešili, lebo vyspelý súper po zaváhaní našej obrany vyrovnal a to ešte v priebehu ďalších piatich minút nastrelil dva krát brvno. V druhom polčase sme už súpera do väčších príležitostí nepúšťali, a práve naopak začali sme sa presadzovať strelecky, keď postupne sa presadili po pekných kombináciách S. Hurajt a M. Ferko, a po peknej individuálnej akcii strelou do šibenice A. Ševčovič. Pred koncom zápasu sa súperovi podarilo znížiť na konečných 4:2. Z našej strany to bol dobrý zápas.

Tvorba webových stránok na WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok