OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Sezóna 2010/2011...

19. 6. 2011     Žehňa : Kamenica   9 : 2  (3:1),  góly:  P. Čonka - 2, R. Ševčovič - 2, D. Galdun, E. Ševčovič, J. Lukáč, J. Bely a R. Baňas

zostava: Z. Joščák - J. Lukáč, L. Straka (65.min.M. Križ), M. Dospiva, M. Ferko - E. Ševčovič, S. Pepich, D. Galdun, J. Bely -  R. Ševčovič, P. Čonka (70.min. R.Baňas)

náhradníci: R. Baňas, V. Dranga, M. Križ

žlté karty: S. Pepich

niečo o zápase:  V poslednom zápase sezóny sme sa chceli predviesť v čo najlepšom svetle - veď fanúšikovia Genevy si to zaslúžili - čo sa nám aj od začiatku zápasu darilo. Pekné kombinácie , ktoré sa nie všetky skončili gólom, diváci odmeňovali potleskom. Všetci hráči sa prezentovali výbornými výkonmi smerom dopredu aj dozadu. Skóre zápasu pomaličky narastalo, ale vytúžená desiatka nepadla. V tomto zápase sa konečne presadil strelecky aj J. Bely a R. Baňas. Ale čerešničkou na torte bol gól R. Ševčoviča z priameho kopu do šibenice, pre ktorého to bol jubilejný stý gól vo farbách Genevy. Pred koncom zápasu sme sa dočkali aj skandovania "Geneva, Geneva" zo strany domáceho fans klubu. Bola to pekná rozlúčka so sezónou 2010/2011, v ktorej sme ako nováčik obsadili pekné 7. miesto a tešíme sa novú sezónu 2011/2012.

12. 6. 2011     Dubovica : Žehňa   5 : 3  (1:1),  góly:  S. Hurajt, R. Ševčovič, A. Ševčovič

zostava:  R. Dupkala - J. Lukáč, L. Straka, S. Pepich (60.min. M. Križ), M. Ferko - E. Ševčovič,  D. Galdun (65.min.R. Baňas), J. Bely (68.min. M. Horváth) - R. Ševčovič - A. Ševčovič, S. Hurajt

náhradníci: M. Križ, R. Baňas, M. Horváth, V. Dranga

niečo o zápase:  V zápase, v ktorom domáci si mohli zabezpečiť postup do prvej triedy sa hral futbal veľmi dobrej úrovne na vynikajúcom ihrisku. Domáci sa ujali vedenia po obrovskej chybe nášho brankára, ale potom sme súpera pritlačili a vytvárali sme si jednu šancu za druhou. Najmä šance A. Ševčoviča, S. Hurajta, R. Ševčoviča a hlavičky S. Pepicha volali po góle. Ale ako keby sme gól dať nechceli. Až asi v 35 min. E. Ševčovič vysunul S. Hurajta, ktorý sám pred brankárom nezaváhal a bolo zaslúžených 1:1. Ešte do konca polčasu sme mohli otočiť zápas, ale zahadzovali sme jednu šancu za druhou. Hneď na začiatku druhého polčasu po peknej kombinačnej akcii a spätnej prihrávke A. Ševčoviča sa krásnou strelou k žrdi prezentoval R. Ševčovič - a bolo 1:2. V tom čase bolo na ihrisku iba jedno mužstvo - Geneva. Miestami sme si zahrali aj bago. Po prestriedaní v našom tíme sme domácim veľmi lacným prístupom dovolili otočiť zápas a za 5 min. sme inkasovali tri góly. Neviem si to vysvetliť. Potom sme inkasovali ešte raz, keď sa krásnou strelou do šibenice prezentoval domáci záložník. V posledných desiatich minútach sme súpera pritlačili a vypracovali sme si niekoľko gólových príležitostí, z ktorých sa gólovo presadil iba A. Ševčovič. Zápas z našej strany veľmi dobrej úrovne, až na ten päťminútový výpadok a pred výbornou diváckou kulisou. Súperovi blahoželáme k postupu.

5. 6. 2011     Žehňa : Chminianska Nová Ves   1 : 2 (0:2),  gól:  R. Ševčovič (11 m)

29. 5. 2011    Š. Sokolovce : Žehňa  3 : 1 (1:0), gól:  R. Ševčovič

zostava: R. Dupkala - J. Lukáč, S. Pepich, M. Dospiva, V. Dranga (83.min. R. Baňas) - M. Horváth, D. Galdun, E. Ševčovič, R. Fialka - M. Križ, R. Ševčovič

náhradníci: R. Baňas

niečo o zápase: Tak ako v každom zápase, aj teraz za prvých desať minút sme nepremenili tri gólové šance a domáci vyťažili z minima maximum. Ujali sa vedenia 1:0 zlepeným gólom. Aj keď sme sa snažili, streliť gól nám robí veľké problémy. Do druhého polčasu sme nastúpili s odhodlaním zvrátiť nepriaznivý stav, ale po chybe obrany sme inkasovali gól na 2:0. Stále sme mali chuť streliť kontaktný gól, ale šance, ktoré sme si vytvorili sme nedokázali premeniť. Gól sme dali po individuálnej akcii R. Ševčoviča. V zápase, v ktorom už o nič nešlo nám rozhodca dva krát odpískal ofsajd pri samostatnom nájazde, keď aj podľa fanúšikov domáceho klubu v žiadnom prípade nebol. Na konci sme inkasovali ešte tretí gól po chybe stopérskej dvojice. Z rôznych príčin nám chýbali piati hráči, preto si premiéru odkrútil dorastenec M. Horváth.

22. 5. 2011      Žehňa : Lipany "B"       1 : 4   (0:1),   gól:   J. Lukáč

zostava: R. Baňas - J. Lukáč, S. Pepich, M. Dospiva, M. Ferko - D. Galdun, E. Ševčovič, R. Ševčovič, J. Bely - R. Fialka, M. Križ (75 min. V. Dranga)

náhradníci:  V. Dranga

niečo o zápase:  V poradí tretí zápas na domácej pôde sa nám nevydaril tak ako sme si predstavovali. V úvode zápasu sme nepremenili tri stopercentné šance a skúsený súper posilnený o hráčov z "A" tímu trestal každé naše zaváhanie. Prvý gól sme dostali po rohovom kope hostí a pohotovej hlavičke. V druhom polčase hneď v jeho úvode po dlhom autovom vhadzovaní a nedorozumení nášho stopéra s brankárom hostia skórovali druhý krát. Potom sme hru už úplne otvorili a súper si vytváral jednu šancu za druhou. Nám sa podarilo skórovať až za stavu 0:4, keď sa hlavou presadil J. Lukáč. Víťazstvo súpera je úplne zaslúžené.

15. 5. 2011     Žehňa : Jarovnice    3 : 0  (0:0),  góly:  D. Galdun - 2, E. Ševčovič

zostava:  R. Baňas - J. Lukáč, P. Čonka(83. min. S. Pepich), M. Dospiva, M. Ferko - R. Fialka(46. min. J. Bely), E. Ševčovič, R. Ševčovič, D. Galdun - A. Ševčovič, S. Hurajt

náhradníci:  V. Dranga, S. Pepich, J. Bely

žlté karty: M. Ferko

niečo o zápase:  na brankárskom poste sme zase museli improvizovať, keďže nám chýbali obaja naši brankári. Ale ako mužstvo sme to nepocítili, nakoľko R. Baňas nás zo svojho postu správne usmerňoval. Zápas sa začal za hustého dažďa, takže sme sa ťažko rozbiehali. Asi od 20. min. sme začali viac kombinovať a dostávať sa do dobrých príležitostí. Hlavne šance S. Hurajta, D. Galduna, R. Fialku a R. Ševčoviča a strela E. Ševčoviča do šibenice, pri ktorej sa vyznamenal brankár Jarovníc volali po góle. Branka ako keby bola zakliata. Do druhého polčasu sme nastúpili s tým, že dáme čím skôr gól. Asi v 50. min. D. Galdun napriahol asi z 35 metrov a loptu trafil parádne k tyči. Potom sme zase zahadzovali šance a hlavne S. Hurajt by nedal gól asi ani do rána. V 70. min. po peknej akcii na jeden dotyk po osi R. Ševčovič, A. Ševčovič vnikol do šestnástky D. Galdun a po zemi k tyči zase skóroval. V 85. min. po prihrávke S. Hurajta a nepodarenej pätičke R. Ševčoviča, loptu do prázdnej bránky doklepol E. Ševčovič. Pre Jarovnice veľmi prijateľný výsledok.

8. 5. 2011     Žehňa : Jakubovany   1 : 0 (1:0),  gól: J. Lukáč

zostava: Z. Joščák - P. Čonka, L. Straka, M. Dospiva, M. Ferko - D. Galdun, E. Ševčovič, R. Ševčovič, J. Bely - R. Fialka, J. Lukáč

žlté karty: J. Bely

niečo o zápase:  v zápase sme nemohli počítať s R. Dupkalom, S. Pepichom, A. Ševčovičom a S. Hurajtom, ale aj tak sme nastúpili s odhodlaním zvíťaziť. Pokračovali sme však v zahadzovaní šancí zo zápasu s Ostrovanmi. V prvom polčase sme si vypracovali asi päť čistých gólových šancí, ale dokázali sme premeniť iba jednu, keď sa po prihrávke R. Ševčoviča presadil sám pred bránkou J. Lukáč. V druhom polčase pokračoval koncert zahodených šancí a so súperom hrali aj žrde, keď M. Ferko dva krát a J. Bely raz zakončili svoje pokusy len do žrde alebo do brvna. Zaslúžené víťazstvo, ktoré však nie je vyjadrené aj gólovo. Dúfam, že už v najbližšom zápase sa presadíme aj viac strelecky.

1. 5. 2011    Ostrovany  :  Žehňa    1:1 (0:1), gól: J. Lukáč

zostava:  R. Dupkala - P. Čonka, L. Straka, S. Pepich (45. min. M. Križ), M. Ferko - D. Galdun, E. Ševčovič, R. Ševčovič, J. Bely - R. Fialka, J. Lukáč (80. min. A. Čonka)

náhradníci: M. Križ, A. Čonka, R. Baňas, V. Dranga

červená karta: A. Čonka

niečo o zápase:  od začiatku zápasu sme pekne kombinovali a vytvorili sme si množstvo šancí. Po sérii rohových kopov sme sa asi v 8. min. ujali vedenia po góle J. Lukáča. Ešte v prvom polčase sme nevyužili množstvo stopercentných šancí, keď najmä samostatné nájazdy J. Lukáča a priamy kop R. Ševčoviča volali po góle. V 35. min. sa nám zranil S. Pepich a tak do konca polčasu sme dohrávali desiati. Do druhého polčasu sme nastúpili s odhodlaním čím skôr dať druhý poisťovací gól, ale pokračovali sme v zahadzovaní šancí z prvého polčasu. Znovu samostatné nájazdy nepremenili J. Lukáč, J. Bely, D. Galdun a A. Čonka. A tak prišiel trest, keď z priameho kopu asi v 80. min. sa presadil ostroviansky hráč. Od toho momentu to bolo ako na hojdačke. Útoky sa striedali z jednej strany na druhú a bolo jasné, že kto dá gól, ten vyhrá. Nakoniec sa na ihrisku začalo iskriť, z čoho pramenili tri červené karty. Presilovku sme už nedokázali využiť. Domáci môžu byť radi za jeden bod a my smutní, že sme dva stratili. Výsledok mohol byť aj napr. 2:9. Dúfam, že smolu sme si už vyčerpali a tie góly už začnú padať v domácich zápasoch.

23. 4. 2011     Žehňa  :  Lipníky     2:1  (1:0),  góly:  M. Ferko, E. Ševčovič

zostava:  R. Dupkala - J. Lukáč, L. Straka, S. Pepich, M. Dospiva (46.min. A. Ševčovič) - J. Bely (46.min. S. Hurajt), R. Ševčovič (75.min D. Galdun), E. Ševčovič, M. Ferko - P. Čonka, R. Fialka

náhradníci:  A. Ševčovič, S. Hurajt, D. Galdun, R. Baňas, V. Dranga

žlté karty:

niečo o zápase:   Po veľmi zlom výkone v Kapušanoch tréneri rozhodli, že zostava sa nebude meniť a opory, ktoré v Kapušanoch nemohli hrať ostanú sedieť na lavičke. Od začiatku zápasu sme súpera pritlačili a vytvorili sme si niekoľko dobrých príležitostí. Najmä samostatný nájazd M. Ferka volal po góle. Vynahradil si to neskôr, keď po peknej kombinácii v 30. min. pred brankárom nezaváhal a bolo 1:0. Hostia hrozili iba ojedinele z protiútokov, ale všetko riešil spoľahlivý R. Dupkala alebo obrana. Do druhého polčasu sme nastúpili s A. Ševčovičom a S. Hurajtom na hrote, ktorí začali robiť obrane hostí obrovské problémy. Príležitosti sme mali, ale ani jednu sme nevyužili, tak prišiel trest, keď po chybe v obrane hostia v 70. min. vyrovnali. Od tohto momentu sme súpera ešte viac pritlačili, ale druhý gól sa nám podarilo vsietiť až v nadstavenom čase po rýchlom outovom vhadzovaní P. Čonku hlavou predlžoval S. Pepich za obranu hostí, kde ostal osamotený E. Ševčovič, ktorý prestrelil brankára a upravil na konečných a zaslúžených 2:1.

17. 4. 2011     Kapušany  :  Žehňa    3:0  (2:0)

zostava:  R. Dupkala - M. Dospiva (46. min. M. Križ), S. Pepich, L. Straka (80. min. V. Dranga), J. Lukáč - M. Ferko, E. Ševčovič, R. Ševčovič, J. Bely - R. Fialka - R. Baňas

náhradníci:  M. Križ, V. Dranga

žlté karty:  S. Pepich

niečo o zápase:   bez piatich hráčov základnej zostavy sme cestovali do Kapušan s odhodlaním a bojovou náladou, ktorú asi každý nechal v šatni. Bezduchý výkon na ihrisku bol toho dôkazom. Počas celého zápasu sme neohrozili bránu Kapušian, aj keď sme celý druhý polčas hrali o jedného viac, keďže domáci hráč videl červenú kartu. Chcel by som poďakovať nášmu brankárovi, ktorý chytil čistých päť gólov súpera. Jediné pozitívum tohto zápasu je, že sa konečne na ihrisko vrátil náš hrajúci tréner  V. Dranga a za tých desať minút bol asi najlepší náš hráč !  Na tento zápas treba čím skôr zabudnúť.

10. 4. 2011   Žehňa : Sedlice     6:1   (3:0),   góly:  S. Hurajt  3,  R. Ševčovič  2,  E. Ševčovič

zostava:  R. Dupkala - M. Ferko, P. Čonka, S. Pepich, J. Lukáč - R. Fialka, D. Galdun, J. Bely (75 min. E. Ševčovič) - A. Ševčovič - S. Hurajt (70 min. R. Baňas), R. Ševčovič

náhradníci:   E. Ševčovič, R. Baňas

žlté karty:  D. Galdun

niečo o zápase:  hostia prišli iba  jedenásti. Od začiatku zápasu sme si vyvynuli obrovský  tlak na bránu súpera. Vypracovali sme si mnoho šancí, a keby sme premenili aspoň tretinu z nich, skóre mohlo byť aj dvojciferné. Chlapci si schuti zakombinovali a zastrieľali. Strelecké kopačky si obul S. Hurajt, ktorý si za predvedený výkon góly zaslúžil a takisto R. Ševčovič, ktorý dal dva utešené góly. Najmä ten posledný po úniku M. Ferka a jeho centri krásne trafil zvoleja do šibenice. Ešte aj striedajúci hráči sa presadili, keď z autového vhadzovania predĺžil hlavou R. Baňas a následne sa presadil E. Ševčovič.  Bol to dobrý tréning pred dôležitým stretnutím v Kapušanoch, ktorým máme čo oplácať.

3. 4. 2011   Haniska : Žehňa    1 : 1    (1:0),  gól:   E. Ševčovič

zostava:  R. Dupkala - M. Ferko, L. Straka, S. Pepich, J. Lukáč - R. Fialka (78 min. E. Ševčovič) , J. Bely, D. Galdun, R. Ševčovič - S. Hurajt (89 min. M. Dospiva), A. Ševčovič

náhradníci:  Z. Joščák, E. Ševčovič,  M. Dospiva

žlté karty:  J. Bely, S. Pepich, A. Ševčovič

niečo o zápase:   hneď  v druhej minúte sme inkasovali po štandardke súpera po chybe obrany. V prvom polčase Haniska hrozila iba po darovaných štandardkách.  My sme predvádzali peknú kombinačnú hru,kým súper len nakopával lopty, ktoré spoľahlivá obrana na čele so S. Pepichom bezpečne riešila. Z našej strany tam boli strelecké pokusy R. Ševčoviča, D. Galduna, S. Pepicha a hlavička S. Hurajta. V druhom polčase Haniska pokračovala v nakopávaných loptách, ktoré jej nepriniesli úžitok. Po rohovom kope síce nastrelili brvno, ale to bolo z ich strany všetko. My sme tlak stupňovali, z čoho pramenili aj šance S. Pepicha, A. Ševčoviča a D. Galduna. Vyrovnať sa nám podarilo až v 79-tej min., keď sa zblízka po prieniku D. Galduna na dvakrát presadil E. Ševčovič. Domáci sa stiahli a do konca zápasu iba bránili. V 86-tej min. sme sa mohli tešiť opäť, ale strela M. Ferka len tesne minula ľavú žrď. Ešte v 89-tej min. nepremenil samostatný nájazd z pravej strany A. Ševčovič. Haniska nás svojou hrou sklamala a veľmi skoro odišla kondične. Pre zápasom by sme bod u lídra brali, ale po zápase sa nám máli. Ďakujem chlapcom za predvedenú hru.

J E S E Ň   2 0 1 0  /  2 0 1 1

1. kolo - 1. 8. 2010                 Poloma : Žehňa   0:1 (0:0)    gól: M. Ferko

2. kolo - 8. 8. 2010                 Sedlice : Žehňa    1:2 (0:0)    góly: R. Ševčovič,  S. Hurajt

3. kolo - 15. 8. 2010               Žehňa : Kapušany   1:0 (1:0)  gól:  R. Ševčovič  (za zeleným stolom  0:3 kont.),  nastúpili sme 2 minúty po čakacej dobe

4. kolo - 22. 8. 2010               Lipníky : Žehňa       0:3 (0:0)  góly:  R. Ševčovič 2,  S. Hurajt

5. kolo - 29. 8. 2010               Žehňa : Ostrovany    0:1 (0:1)

6. kolo - 1. 9. 2010                 Žehňa : Haniska    2:3 (1:2)   góly:  D. Galdun,  M. Ferko

7. kolo - 5. 9. 2010                 Jakubovany : Žehňa   2:3 (1:2)  góly:   A. Ševčovič 2,  M. Ferko

8. kolo - 12. 9. 2010              Jarovnice : Žehňa   3:2 (2:2)  góly:  R. Ševčovič,  V. Dranga

9. kolo - 19. 9. 2010              Lipany B : Žehňa   2:1 (1:0)  gól:  S. Hurajt

10. kolo - 26. 9. 2010           Žehňa : Šar. Sokolovce   2:3 (2:3)   góly:  D. Galdun,  R. Ševčovič

11. kolo - 3. 10. 2010           Chmin. N. Ves : Žehňa   3:1 (2:1)   gól:  M. Ferko

12. kolo - 10. 10. 2010         Žehňa : Dubovica   1:1 (0:0)   gól:  R. Ševčovič

13. kolo - 17. 10. 2010         Kamenica : Žehňa   3:0 (3:0),   ŠTK- 0:3 kont. (štart hráča v dvoch zápasoch po sebe)

14. kolo - 24. 10. 2010         Žehňa : Poloma   1:1 (1:0)   gól:  M. Ferko

Tvorba webových stránok na WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok